Herbalife Aloe Konsantre İçecek nedir?

Afrika kökenli bir bitki olan Aloe Vera, bilinen en eski ve faydalı bitkilerden biri. İçerisinde çok sayıda mineral ve vitamin bulunuyor. Bunlardan bazıları vücut için çok önemli antioksidan özelliği taşıyan A, C, E vitaminleri, B vitamini (niasin,riboflavin, tiamin) ve folik asittir. Bu vitaminler, Aloe Vera’nın bağışıklık sistemini nasıl güçlendirdiğini gözler önüne seriyor.

Aloe Vera; kalsiyum, magnezyum, demir, fosfor, mangan, potasyum, bakır, çinko, selenyum gibi mineralleri de yapısında bulunduruyor. Eskiden beri özellikle Çin, Japonya, Hindistan ve Güney Afrika’da geleneksel tedavide kullanılan bu bitkinin popülaritesi de kullanım alanı da son yıllarda gittikçe artıyor.

Sağlıklı beslenme alanında bir dünya markası olan Herbalife da aloe yaprağından elde ederek çok özel bir ürün üretti: Herbalife Aloe Konsantre İçecek. İçeriğinde yüzde 40 saf aloe vera suyu bulunuyor. Başta sindirim sistemi olmak üzere tüm dolaşım sistemine faydalı olan bir üründür.

Bu içecek, bağırsaklarınızdaki faydalı bakterileri desteklerken, zararlı olabilecek mantar ve bakterilerle savaşarak detox etkisi gösterir. Sindirim sistemine olan katkısından dolayı bağırsaklarınızla ilgili bir sorun yaşamıyor olsanız bile özellikle zayıflama sürecine girmiş kişilerin bu içeceği kullanması faydalı.

Herbalife Aloe Konsantre İçecek, düşük kalorisi, limon aromalı lezzeti ve serinletici etkisi ile bol su tüketilmesine yardımcı oluyor..

 

Neden içmeliyiz?

  • Tamamen bitkisel içeriklidir.
  • Sindirim sistemine yardımcı olur.
  • Yemekten sonra oluşan şişkinliği giderir.
  • Aleo mide çeperini bir zar şeklinde kaplayarak mideyi koruma altına alır. Bu sayede ülser ve reflü gibi mide rahatsızlıklarına iyi gelir.
  • Kilo verme programınıza yardımcı olur.

Herbalife Aloe Konsantre İçeceğini incelemek ve sipariş için tıkla

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir